www.autogasmusil.cz >> Vialle >> Proč Vialle

Proč Vialle

Technologie vyhovující nejvyšším nárokům na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

Stále se zvyšující ceny pohonných hmot a vysoké zatížení životního prostředí jsou podnětem k nalezení účelného řešení. AUTOGASMUSIL ve spolupráci s holandským výrobcem Vialle sází na inovační technologii a celosvětově vedoucí, příznivou alternativu paliva - zkapalněný plyn LPG.

Přestavby LPG a montáže LPG pro pohon automobilů je v několika okolních zemích i daňově zvýhodněn, u nás bohužel ještě zatížen je. Zkapalněný plyn, který stojí v průměru pouze 14 Kč za litr, konec konců ve srovnání k vozidlům s benzinovým a dieselovým pohonem snižuje i zatížení životního prostředí nižšími emisemi škodlivin. Také v oblasti bezpečnosti nejsou vozidla s pohonem na LPG vůči vozidlům s benzínovým pohonem nijak znevýhodněny - německý institut ADAC toto potvrzuje.

AUTOGASMUSIL (montáže LPG, přestavby LPG, revize LPG) využívá zkušeností holandské společnosti Vialle, a je autorizovaným dovozcem těchto systémů do ČR provádí do svých modelů zástavbu této inovační technologie LPi, vyhovující nejvyšším nárokům na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

Technologie pohonu Vialle LPi na LPG byla přizpůsobena pro modely mnoha značek a vyzkoušena v dlouhodobých testech. Vialle nejprve přestaví jedno vozidlo ve svých dílnách a provede nastavení a emisní testy . Vytvoří vhodný program pro řídící jednotku a provedou se homologační zkoušky. Jakmile jsou všechny tyto procedury úspěšně dokončeny, zpracuje se dokumentace a připraví podklady pro další montáže. Teprve potom Vialle schválí sériovou zástavbu. Jedině tímto profesionálním přístupem je zaručena kvalita systému a montáže, která nám dovoluje na vozidla přestavěná v našem Programu LPG držet dvouletou garanci (nebo do ujetí 100 000 km).

Modely, vybavené touto přestavbou, profitují z bivalentního principu - to znamená, že se nemusíte vzdávat Vaší benzínové nádrže. Právě naopak - dokonce můžete během jízdy pohodlně pomocí tlačítka přepnout z provozu na LPG na benzínový pohon - a disponovat tak ještě větším dosahem a větší flexibilitou.

Kliknutím na fotku ji zvětšíte. Kliknutím na fotku ji zvětšíte. Kliknutím na fotku ji zvětšíte.
Umístění čerpacího otvoru LPG - ForesterUmístění čerpacího otvoru LPG - Outback, LegacyUmístění čerpacího otvoru LPG - Impreza

Zkrátka a dobře: Přestavby LPG jsou správným řešením pro Vás

Náš Program LPG je alternativou. Natankujete na jedné ze současných cca 800 čerpacích stanic LPG a ušetřete tak 40 - 50% nákladů při tankování. Přejděte na jednu z nejůspěšněších hybridních technologií pohonu na zkapalněný plyn.

Jedná se o moderní zařízení vstřikující zkapalněný plyn, které umožňuje značnou úsporu provozních nákladů. Samozřejmostí je plná záruka na váš vůz (2 roky/100.000 km) a tradičně bezproblémový provoz a spolehlivost. Toroidní nádrž na LPG je umístěna pod podlahou zavazadlového prostoru a plnící hrdlo je elegantně skryto pod víčkem nádrže na benzín, nebo jinde ,takže nic neruší elegantní křivky vozu. Systém LPG vyžaduje mírně zvýšené náklady na údržbu ve formě častější výměny zapalovacích svíček, kontroly ventilové vůle, kontroly těsnosti celého LPG systému a nádrže. Tyto náklady jsou však výrazně převáženy úsporou nákladů za palivo díky zásadnímu cenovému rozdílu benzínu a plynu. Jak vyplyvá z níže uvedené tabulky, celková úspora při ujetí 105.000 kilometrů činí například u vozu Outback 2,5 téměř 100.000,- Kč včetně DPH.

Kliknutím na fotku ji zvětšíte. Kliknutím na fotku ji zvětšíte. Kliknutím na fotku ji zvětšíte.
LPG zástavba je velmi profesionální Toroidní nádrž systému LPGRezervní kolo dodáváno s elegantním obalem
AUTOGASMUSIL, Pod Vlekem 33, 56401 Dlouhoňovice, Žamberk okr. Ústí nad Orlicí, tel: +420 777 651 203, e-mail: info@lpgmusil.cz
Copyright © 2012 AUTO GAS MUSIL, Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront