www.autogasmusil.cz >> KALKULÁTOR PŘESTAVBY LPG

KALKULÁTOR PŘESTAVBY LPG

Spočítejte, kolik ušetříte

Zadejte aktuální cenu benzínu, kterou dnes platíte, vaši průměrnou spotřebu a zvolte LPG technologii s ohledem na počet válců vašeho automobilu.
Zjistíte provozní úsporu na 1 km jízdy, celkovou úsporu na prvních 100.000 km i úsporu na další km.

Aktuální cena benzínu:
Cena LPG:
Průměrná spotřeba (l/100 km): l/100 km
Průměrná spotřeba LPG (l/100 km): l/100km
Zvolte technologii a počet válců
Provozní úspora na 1 km
Prvních 100.000 km - servis a pořízení
Úspora na dalších 100.000 km

U 8 válcových motorů je cena orientační řeší se individuálně.
Zařízení lze za 12- 15000 Kč přemontovat do dalšího vozidla.

Proč uvažovat o přestavbě a montáži LPG ?

AUTOGASMUSIL ve spolupráci s holandským výrobcem Vialle také sází na inovační technologii a celosvětově vedoucí, příznivou alternativu paliva - zkapalněný plyn LPG. Nabízíme přestavby LPG, montáže LPG a revize LPG v nejvyšší technologické kvalitě.

Plynový pohon je totiž výhodná alternativa pohonné hmoty, která je šetrná k životnímu prostředí a je doporučována díky mnoha svým přednostem. V našem LPG Programu se jedná o LPG pohon nové generace, pracující na principu vstřikování kapalné fáze do sacího potrubí - technologie, která kromě hospodářských a ekologických výhod je také absolutně bezpečná. Na LPG Programu spolupracujeme s holandským výrobcem plynových systémů Vialle, každý z modelů prochází originálním vývojem, který zaručuje kvalitu a bezpečnost. Pro levnější typy montáží vstřikování plynné fáze LPG, také spolupracujeme s Polsko - Italským výrobcem STAG.

AUTOGASMUSIL, Pod Vlekem 33, 56401 Dlouhoňovice, Žamberk okr. Ústí nad Orlicí, tel: +420 777 651 203, e-mail: info@lpgmusil.cz
Copyright © 2012 AUTO GAS MUSIL, Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront