VIALLE

Stále se zvyšující ceny pohonných hmot a vysoké zatížení životního prostředí jsou podnětem k nalezení účelného řešení. AUTOGASMUSIL ve spolupráci s holandským výrobcem Vialle sází na inovační technologii a celosvětově vedoucí, příznivou alternativu paliva - zkapalněný plyn LPG.

Zkapalněný plyn pro pohon automobilů je v několika okolních zemích i daňově zvýhodněn, u nás bohužel ještě zatížen je. Zkapalněný plyn, který stojí v průměru pouze 14 Kč za litr, konec konců ve srovnání k vozidlům s benzinovým a dieselovým pohonem snižuje i zatížení životního prostředí nižšími emisemi škodlivin. Také v oblasti bezpečnosti nejsou vozidla s pohonem na LPG vůči vozidlům s benzínovým pohonem nijak znevýhodněny - německý institut ADAC toto potvrzuje.

AUTOGASMUSIL využívá zkušeností holandské společnosti Vialle, a je autorizovaným dovozcem těchto systémů do ČR provádí do svých modelů zástavbu této inovační technologie LPi, vyhovující nejvyšším nárokům na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

AUTOGASMUSIL, Pod Vlekem 33, 56401 Dlouhoňovice, Žamberk okr. Ústí nad Orlicí, tel: +420 777 651 203, e-mail: info@lpgmusil.cz
Copyright © 2012 AUTO GAS MUSIL, Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront