www.autogasmusil.cz >> Vialle >> Vialle přednosti

Vialle přednosti

Přednosti naší technologie - V porovnání s plynnou fází vstřiku

Technologie a filozofije vychází z původní benzínové soustavy a pracuje na velice podobném principu a s odobnou spolehlivostí.

To umožnuje že vstřikovače LPG SIEMES s vijímkou vinutí cívky jsou shodné jako benzinové dodávané například do ŠKODA AUTO. Tyto vstřikovače jsou také tak spolehlivé. Při použití vstřiku plynné fáze LPG je sice nižší cena ale je nutné přibližně po 30-60 tis.km vyměnit jádra nebo vstřikovače.U plynné fáze jde o největší procento poruch. U Vialle se běžně vyskytují vozidla která najela 300 000 km na původní vstřikovače bez čištění.

Ventil redukující tlak paliva je také z produkce pro benzinové motory a není nám známa porucha tohoto zařízení.
U reduktorů plynné fáze je třeba po 60-100 000 km vyměnit všechny gumové součástky.

Také potrubí kterým je LPG vedeno jsou vysokotlaké hadice s vynylovou vložkou prakticky odolnou proti všemu co se může v LPG vyskytnout.Měděné potrubí u levnějších systémů snadno naruší sloučeniny síry které se čas od času dostanu do LPG.
Tím se začne ze stěn potrubí loupat sirník mědi který zcela zneprůchodní filtr paliva.

Nízká spotřeba při ekonomické jízdě je také předností našeho zařízení,ale prosím nevěřte propagačním materiálům které uvádí téměř shodnou spotřebu jako na benzín.Tedy při maximální ůčinnosti využití paliva je navýšení spotřeby teoreticky 18-22 procent (v litrech) podle složení paliva.
Pokud tedy dokážeme navýšení o 18 % jedná se o nejnižší možnou spotřebu.U vstřikování plynné fáze LPG je běžný nárůst 20%až 22%.

Další výhodou našeho zařízení je brzké přepnutí na LPG bez ohledu na teplotu okolí.Vstřikování plynné fáze musí mít pro přepnutí vodu teplou ca 34-40°C, to v zimním období představuje ujetí ca 7 km nebo 15 min na místě na benzin.

Naše zařízení má stejný výkon jako benzin. Plynné LPG ztrácí 2-3% výkonu.

Dlouhý servisní interval.Prakticky je třeba servis po 75000-100000 km. Ostatní jsou jen prohlídky.
U plynné fáze je třeba maximálně po 30000 km výměna filtrů a servis vstřikovačů.

Kliknutím na fotku ji zvětšíte. Kliknutím na fotku ji zvětšíte. Kliknutím na fotku ji zvětšíte.
Umístění čerpacího otvoru LPG - ForesterUmístění čerpacího otvoru LPG - Outback, LegacyUmístění čerpacího otvoru LPG - Impreza
AUTOGASMUSIL, Pod Vlekem 33, 56401 Dlouhoňovice, Žamberk okr. Ústí nad Orlicí, tel: +420 777 651 203, e-mail: info@lpgmusil.cz
Copyright © 2012 AUTO GAS MUSIL, Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront