www.autogasmusil.cz >> Přestavby LPG >> Přednosti LPG

Přednosti LPG

Záruka

Na vozy z LPG Programu držíme záruku 2 roky / 100 000 km, dle toho co nastane dříve.

Čerpání paliva téměř za polovinu

Zkapalněný plyn stojí v Česku průměrně cca o 45-50% méně za litr než benzín. Zkapalněný plyn pro pohon automobilů ve srovnání s benzínem, naftou a zemním plynem je v současné době nejvýhodnější alternativou v oblasti pohonných hmot. Od benzínek tak budete odjíždět až s 50% úsporou!zkapalněný plyn pro pohon automobilů ve srovnání s benzínem, naftou a zemním plynem v současné době nejvýhodnější alternativou v oblasti pohonných hmot.

Nepatrné zatížení životního prostředí

Zkapalněný plyn pro pohon automobilů (tekutý plyn, LPG) zatěžuje životní prostředí emisemi škodlivin ve srovnání s benzínem a naftou podstatně méně, protože nedochází k téměř žádnému zatížení benzolem a částicemi sazí. Pohon na LPG přispívá k ochraně životního prostředí!

Větší dosah díky bivalentnímu principu

Modely z Programu LPG jsou vozidla s hybridním pohonem. Stisknutím tlačítka můžete kdykoliv volit mezi režimem na zkapalněný plyn nebo benzinovým pohonem a použitím obou palivových nádrží významně zvýšit dosah a akční rádius vašeho vozidla!

Efektivní a snadno udržovatelný

Zkapalněný plyn pro pohon automobilů Vám pomáhá šetřit. Efektivní spalování a optimální využití pohonných hmot zaručují zachování intervalů údržby optimálních pro zákazníka.

LPG zástavba se vyplatí

Relativně nízké náklady na dodatečné vybavení se rychle amortizují a udržovací náklady citelně klesají při každém tankování. A pro životní prostředí se vyplácí již od prvního kilometru!

Malé zařízení, velký komfort

Zařízení na zkapalněný plyn samo o sobě zabírá málo místa, takže objem ložného prostoru Vašeho vozu zůstává zachován téměř beze změny. Toroidní nádrž na zkapalněný plyn je namontována v zavazadlovém prostoru v prohlubni pro náhradní kolo. To se buď přestěhuje do zavazadlového prostoru, případně můžete využít další nabídky a pokud vám opravdu překáží, je možné vůz dovybavit systémem monitoringu tlaku v pneumatikách a rezervu již pak můžete nechat doma v garáži!

Výhodné čerpání paliva v doma v ČR i v Evropě

LPG jako palivo je rozšířené téměř po celém světě. Celoplošně je v ČR více než 800 čerpacích stanic, v Evropě více než 19.000 stanic s možností tankování zkapalněného plynu. Neustále přibývají další. V Evropě není možné čerpat pouze ve Španělsku, Finsku a Islandu. A téměř všude stojí litr paliva LPG méně než polovinu ceny benzínu či dieselu!

Zaručená bezpečnost a spolehlivost

Dle vyjádření německého institutu ADAC ukázaly nárazové a požární testy, že jsou vozidla s pohonem na zkapalněný plyn stejně bezpečná jako vozidla s benzínovým pohonem. Náš Program LPG je odzkoušen na již více než 200 vozech v praxi bez větších závad či problémů. Subaru ČR poskytuje u nových vozů s Programem LPG jako obvykle 3 roky záruky do 100.000 km!

Osvědčená a oblíbená alternativa paliva

Technologie pohonu na zkapalněný plyn je vyzrálá technika, která se již léta osvědčuje zejména v zahraničí. Těší se důvěře velkého společenství příznivců LPG s více než 10 miliony řidičů vozů s pohonem na zkapalněný plyn!

AUTOGASMUSIL, Pod Vlekem 33, 56401 Dlouhoňovice, Žamberk okr. Ústí nad Orlicí, tel: +420 777 651 203, e-mail: info@lpgmusil.cz
Copyright © 2012 AUTO GAS MUSIL, Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront